Svarīga informācija! No 14.01.2020 būsim sastopami jaunās telpās: Ķekava, Rīgas iela 103, "Kalnakrogs". Tālrunis 26363340

TRILOBITE PARADO DŽINSI

džinsi prado
jaka parado back
jaka prado live
Jawa 660 motocikls
Jawa 660 motocikls
Jawa 350 motocikls

Trilobite Parado ir īsti motociklu džinsi. Tie neslēpj savu galveno mērķi un jau pirmajā acu skatienā ir redzams, ka Prado ir domāti braukšanai. Šo džinsu pāris piedāvās nepārspējamu braukšanas komfortu. Ne tikai elastīgā džinsa dēļ, bet arī ar ergonomiski elastīgiem paneļiem kājstarpes, ceļgalu un muguras vidukļa zonās. Nodilumizturība, ko nodrošina progresīvās DuPont™ tehnoloģijas aramīda šķiedras, kas izgatavotas ar Kevlar®, aizsargās jūsu ādu berzes gadījumā negadījuma laikā. Noņemami CE 2. līmeņa aizsargi ceļgalos un gurnos garantēs maksimālu aizsardzību pret triecieniem. Braucēji viegli var uzstādīt sev visērtāko ceļgalu aizsargu novietojumu, pateicoties pielāgojamai Velcro sistēmai ceļagalu kabatu iekšpusē. Parado džinsi sastāv tikai no augstākās klases komponentiem. YKK metāla rāvējslēdzēji un oriģinālās Kevlar® aramīda šķiedras no DuPont™, kas ir būtiska šo motociklu džinsu sastāvdaļa. Braucot siltās vasaras dienās, lieti noderēs augšstilbu gaisa ventilācijas kabatas. Paaugstināta jostasvieta aizmugurē aptvers jūsu muguras apakšējo daļu. Parado džinsi ir augsto tehnoloģiju džinsa bikses prasīgiem braucējiem, kuri meklē augsta līmeņa aizsardzību un nepārspējamu komfortu. Parado džinsi ir CE sertifikāts. Tos ražo TÜV uzraudzībā.
Ārējais materiāls:
11,5 oz elastīgais džinsa audums, 98% kokvilna, 2% elastāns
Ārējā apvalka oderējums:
Aramīda šķiedru odere ceļgalos un sēžamvietā izgatavots ar Kevlar®, izmantojot progresīvo DuPont™ tehnoloģiju
Aizsardzība:
CE 2. līmeņa aizsargi pleciem, elkoņiem un muguras aizsargiem
Ergonomiskās īpašības:
5 kabatas
Elastīgs materiāls ceļos, aizmugurē jostasvietā un kājstarpē
Regulējams augstums ceļa aizsargiem
Divkāršās jostas cilpas priekšā
Paaugstināta jostas daļa aizmugurē
Ventilācija:
Augšstilbu ventilācijas kabatas
Elpojošs kājstarpes panelis
Iepakojums:
Ūdensnecaurlaidīga soma uzglabāšanai

Piemērots, ceļošanai, pilsētas un lielceļa stils, ES izmēri vīriešie (30 - 44) un dāmām (26 - 36) parastajā un garajā versijā. Lieliski sader ar Parado jakām un Trilobite® džemperiem.

jakas prado izmēri

Pieejams un apskatāms veikalā